• Pass

Witaj Nieznajomy, Załóż konto!

Rozwijaj się i pracuj w Singapurze!
Dodał: Kajetan Dąbrowa | Data dodania: 2010-11-29 17:10:01 | Wyświetleń: 2913
Rozwijaj się i pracuj w Singapurze!
Agencja Contact Singapore, A*STAR i Uniwersytet Technologiczny Nanyang zapraszają studentów i absolwentów na spotkania informacyjne dotyczące programów praktyk i możliwości zatrudnienia w Singapurze. Prezentacja odbędzie się w piątek, 10 grudnia o godz. 10.00 w Starej Bibliotece Wydziału Chemii (ul. Pasteura 1).

Mało jest na świecie miejsc, które oferują bardziej satysfakcjonujące i korzystne warunki rozwoju kariery w dziedzinie badań i technologii. O sukcesie i atrakcyjności Singapuru decyduje liberalna gospodarka oraz otwartość na kapitał zagraniczny i innowacje. Rząd nastawiony jest także na inwestycje w szkolnictwo, programy badawcze i uniwersytety, stymulując tym samym rozwój nauki i przyszłych pracowników.
Singapur oferuje idealne możliwości rozwoju zawodowego. Atrakcyjny program praktyk, wysokie płace, niskie podatki to tylko niektóre atuty, które przyciągają młodych ludzi do zdobycia cennego doświadczenia w jednym z najszybciej rozwijających się krajów świata.
Za organizację spotkań dla Contact Singapore odpowiedzialna jest firma Musmedia Sp. z o.o. Osobom, które chcą wziąć udział w spotkaniu, poleca się dokonanie rezerwacji poprzez wysłanie e-maila na adres: grazyna@musmedia.pl
Prelegentami spotkań będą:
1. Pan Raymond Tan, Regional Director (Americas, Europe & Emerging Markets), Contact Singapore
2. Profesor Piotr Olszewski, A*STAR
3. Pani Ang Ee Luang, Director, Talent Management & Development (Graduate Academy), A*STAR
4. Profesor Shen Zexiang, Vice-Dean (Research & Graduate), School of Physical & Mathematical Science, NTU
5. Pani Patty Woo, Assistant Director (Industry Workforce), Contact Singapore.

Więcej informacji na stronie: www.targi-kariery.com

*Agencja ds. Nauki, Technologii i Badań A*STAR (The Agency for Science, Technology & Research) - wiodąca agencja rządowa Republiki Singapuru, która zajmuje się wspieraniem rozwoju zaawansowanych technologii. Universytet Technologiczny Nanyang (NTU) - prestiżowa uczelnia i placówka badawcza współpracująca m.in. z Uniwersytetem Stanforda i Cambridge. Contact Singapore - agencja rządowa, która zajmuje się rekrutacją talentów do pracy w Singapurze.

Informacje dla zainteresowanych oraz dla prasy:

www.musmedia.pl Musmedia Sp. z o.o.
ul. Wawelska 78 lok.18 | 02-034 Warszawa
Tel. +48 22 658 00 04 | grazyna@musmedia.pl

Grażyna Wróblewska – General Manager

Dołączone pliki:
brak plików

Aby móc czytać i dodawać komentarze,
zaloguj się!

Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/izomer/php/page_end.php on line 4
Czas generowania strony 0.00 sekund.
Ostatnia modyfikacja 1-01-70 01:00:00